Filtriteenus

Osmio Vitafresh vahetusfiltrite komplekt​

Allahindlus!

Eeldab dušifiltri või dušiotsiku olemasolu. Eemaldab duši all käies veest kloori, hoides su naha pehmena ja juuksed tervena.

Vaata toodete tehnilisi andmeid

Saadavus:

42.00Säästad18.00

Eelised

image-4
Nahk ja juuksed
Osmio Vitafresh dušiotsik muudab sinu dušid nauditavamaks, jättes su nahale pehmema tunde ja mõjudes hästi su juustele.
image-4
Veekvaliteet
Tänu meditsiinilise kvaliteediga C-vitamiinile suudab eemaldada lisaks kloorile ka teisi erinevaid toksiine ning vähendab katlakivi teket.
image-4
Lihtsaim paigaldus
Piisab vaid eemaldada vana otsik ja keerata uus asemele. Sekundite küsimus.
image-4
Kestvus
Otsikusse on juba paigaldatud esimene filter, mis kestab 2 kuud.
image-4
Parandab veesurvet
Erinevalt teistest otsikutest on Osmio Vitafresh hea läbilaskevõimega
image-4
Lisatud C-vitamiin
Üks gramm askorbiinhapet (C-vitamiini) neutraliseerib 1 milligrami kloori iga 1 liitri vee kohta 380 liitris vees.

Kuidas toimib

Parim viis veest kloori eemaldamiseks on C-vitamiini filter

Tänu meditsiinilise kvaliteediga C-vitamiinile suudab Vitafresh eemaldada lisaks kloorile ka teisi erinevaid toksiine ning vähendab katlakivi teket..

  • Jätab nahale ja juustele pehmema tunde
  • Parandab märgatavalt veesurvet
  • Paigaldatav vaid sekunditega
  • Säästab vett

Sa veedad nädalas duši all poolteist tundi

Kõige levinum kemikaal kraanivees on kloor, mida lisatakse sinna desinfitseerimise eesmärgil. See vähendab küll meie vees haigusi tekitavaid baktereid, ent desinfitseerimise protsessist tekkivad kõrvalained on meie tervisele kahjulikud.
Nahaprobleemide puhul on veekvaliteet tähtis ja C-vitamiiniga dušifilter vähendab veekvaliteediga seotud nahaprobleemide riski.
Sinu nahk on su keha üks põhilisi mehhanisme toksiinide väljutamiseks ja C-vitamiin toetab seda naturaalset protsessi ning aitab puhastada sinu nahalt ja juustelt liigseid toksiine.

Kuidas see toimib

Üks gramm askorbiinhapet (C-vitamiini) neutraliseerib 1 milligrami kloori iga 1 liitri vee kohta 380 liitris vees. Antud keemiline reaktsioon on väga kiire ja askorbiinhappe ning kloori vaheline keemiline reaktsioon (Tikkanen and others 2001) on järgnev:
C5H5O5CH2OH + HOCL → C5H3O5CH2OH + HCl + H2O Askorbiinhape + hüpokloorhape → Dehüdroaskorbiinhape + Vesinikkloriidhape + vesi. 1 osa kloori neutraliseerimiseks on vaja ligikaudu 2.5 osa askorbiinhapet. Kuna askorbiinhape on kergelt happeline siis töödeldud vee pH võib pisut langeda madala aluselisusega vee puhul.