Filtriteenus

Stayyoung AQUA

Allahindlus!

Kaasaskantav stiilne, tark ja efektiivne veepuhastaja. Erinevalt filterkannudest eemaldab H2O aparaat veest kõik kahjulikud ühendid sh bakteriaalse reostuse, ravimijäägid, radooni ja raskemetallid.
Analoogse mudeli leiate siit: https://www.tsirkaadia.ee/pood/

Vaata toodete tehnilisi andmeid

Saadavus:

549.00Säästad41.00

Sinu elukvaliteet

usaldus
Usaldusväärne
Kõige turvalisem vesi, mis on vabastatud kloorist, floorist, raskemetallidest, põllumajanduskemikaalidest jne, Kraanivees võib leiduda sadu tervist kahjustavaid ühendeid, mille olemasolu reguleerimata. Membraan puhastab vett täpsusega 1 / 1000000 mm.
Puhas maitse
H2O saavutab perfektse tulemuse keemiavabalt. Õige vee maitsega harjudes ei vaheta te seda ühegi teise vee vastu. Puhas vesi toob erksamini esile toidu maitsed. Kasuta puhast vett ka puuviljade pesemisel! NB. Filterkannud suudavad parandada joogivee maitset, kuid ei eemalda veest enamikke tervist kahjustavaid ühendeid.
mineraalid
Mineraalid
Stayyoung seade lisab puhtale veele tagasi mineraalid, mis on eemaldunud puhastuse käigus. Lisaks võite juurde anda allikavee laengu kasutades: Osmio Duo
Millest veel vabaneda...
Millest veel vabaneda…
Veepuhastussüsteem vabastab vee mikroplastikust, nitraatidest, hormoonidest, ravimijääkidest, bakteri reostusest, toksiinidest ja kõigist kemikaalidest. Seetõttu on tegemist ainuvõimaliku veega organismi puhastamiseks või paastumiseks. Kas teadsid, et kraanivees võib leiduda vähkitekitavaid PFAS ja flataate, mis ei ole veeseadusega reguleeritud?
disain
Kaasaskantav
Seade ei vaja eraldi veetoidet. Piisab 2,9 liitrisest toorvee paagist. Seetõttu ei sõltu te asukohast. Miniatuursed mõõdud võimaldavad hõlpsasti reisida. Ideaalne kaaslane üürikorteris
kaitse loodust
Kaitse loodust
Tarbides filtreeritud vett vähendad iga liitriga plastikjäätmete tootmist, mis kaasneb üleliigse taaraga. 1 vahetusfilter säästab 4000-8000 väikest plastikpudelit. Ühtlasi pikeneb kodumasinate eluiga (veekeetja, kohvimasin…), sest puudub katlakivi.

Eelised

disain
Disain
Kõige väiksemad mõõdud oma valdkonnas. Sobib silmailuks ka kõige moodsamasse kööki. Saadaval mitmes värvitoonis (alates 2024). Ainulaadsus – suuremad analoogid on kohmakad ja ebapraktilised.
nutikas
Nutikas
Uue põlvkonna veepuhastil saad hetkega valida soovitud vee temperatuuri, kasvõi keeva vee. Seade annab ise märku, kui vajab filtrivahetust. Ühte filtrielementi on koondatud kõik varasemad filtreerimise etapid. UV-lamp annab topeltkaitse bakterireostuse vastu. Väike veekulu, seade võimaldab paagitäiest kuni 70% puhast vett.
disain
Lihtne hooldus
Filtrit saab ise lihtsasti vahetada. Hooldusintervall poole pikem, kui eelkäijal. Kasutajatugi üle Eesti.
Veepuhastusjaamades
Hea teada
Puhastusjaamas lisatakse veele kloori bakteriaalse infektsiooni vältimiseks. Trassivees reageerivaid veega raskemetallid sõltuvalt (vananevast) torustikust. Enamus filtreid on võimetud radooni eemaldamises, mille looduslik foon ületab piirnormid kordades. Eriti kõrge riskipiirkond on kogu Põhja-Eesti rannikuala. Radioaktiivset radooni seostatakse vähiriskiga.
Saadame koos veepudelid ajalukku
Ebameeldivale kraaniveele peetakse asenduseks pudelivett. Pudelivee päritolu pole alati usaldusväärne ega kvaliteet garanteeritud. Päikesevalgusega reageerides tekivad pudelivette kemikaalid ja nafta ühendid rikkudes ka kvaliteetsema pudelivee. Pudelivesi on kulukas, plastikpudel kahjulik keskkonnale ja meie tervisele.
Stayyoung veepuhastaja võimekus
Suur osa vee saastet ei oma märkimisväärset maitset. Sõltumata maitsemeelest kõrvaldab aparaat veest: ravimijäägid, toksiinid, haigusi tekitavad, parasiidid, radooni (radioaktiivne gaas), mikroplastiku, põllumajanduskemikaalid, PFAS ja flataadid (tuntud vähitekitajad)

Kirjeldus

Värvivalik

Hetkel: Valge
Lähitulevikus: Beež / Must / Roosa / Sinine

Kuidas töötab

Komposiitfilter lahendab kogu nelja astmelise peenfiltreerimisprotsessi pöördosmoosi põhimõttel
Seadme hoiab puhtana sisseehitatud UV-filter. Toorveepaagist filtreeritakse vesi väiksesse puhta vee reservuaari, kust saab ühe nupuvajutusega vett erinevatel temperatuuridel.

Spetsifikatsioon

Nimipinge 220VAC/50 Hz
Koguvõimsus 2200 W
Küttevõimsus 2180 W
Kuuma vee tootlus 23 l/h (> 90 °C)
Vee sisendsurve-0,01 MPa – +0,06 MPa
Sisendvee temperatuur 5 °C-38 °C
Vee arvestuslik vooluhulk 0,13 l/min
Vee arvestuslik kogu-vooluhulk 2000 l
Mõõdud: Kõrgus 41 cm, esid jne. Mugavuse / turvalisuse /täisgarantii huvides soovitame kasutada enda meeskonna abi.u003c/pu003e