Filtriteenus

Veepuhastaja RO800 väiketööstusele

Allahindlus!

Tootlikkus kuni 144 liitrit tunnis. Sobib nii hambaarsti kabinetti kui toiduainetööstusesse. Pöördosmoosi tehnoloogia eemaldab veest kõik kahjulikud ühendid sh raskemetallid, bakterireostuse, kemikaalid jne.

Vaata toodete tehnilisi andmeid

Saadavus:

1200.00Säästad250.00

Sinu elukvaliteet

usaldusväärne
Usaldusväärne
Kõige turvalisem vesi, mis on vaba kloorist, floorist, raskemetallidest, põllumajanduskemikaalidest jne. Kraanivees võib leiduda sadu tervist kahjustavaid ühendeid, mille olemasolu reguleerimata.
perfektne tulemus
Perfektne tulemus
Pöördosmoosi poolt puhastatud vesi täidab ka kõige rangemad nõuded. Soovi korral ka destilleeritud vesi lisades süsteemile DI-filtri
sertifitseeritud
Sertifikaadid
Valjadusel: NFS/ CE/ WQA/ ISO.
Universaalne
Universaalne
Pöördosmoos on sobilik nii ettevõtlusse kui koju. Nõudepesumasina puhul ei pea lisama puhastusainet, Hea kasutada toidu pesemisel ja valmistamisel., triikrauas, veekeetjas, kohvimasinas.
laiendatud-otstarve
Laiendatud otstarve
Kui soovite kasutada seadet kodumajapidamises, võite pehme ja puhta veega pesta kasvõi iseennast. Ulmeline, aga tõsi – Teie nahk ja juuksed tänavad teid. Tarbeveena kasutades tuleb arvestada suurema veekuluga.
saastatud-vesi
Kas teadsite, et…
Tarbevesi võib sisaldada sadu erinevaid ja tervist kahjustavaid saasteaineid, mida ei reguleeri veeseadus ega isegi Terviseamet. Pöördosmoos on tõhusaim kaitse üha enam saastuvas keskkonnas.

Eelised

Efektiivsus
Efektiivsus
Pöördosmoosi menbraani läbitavus on 1/1000000 mm. Bakterite ja viiruste läbimõõt on sadades kordades suurem. Jääkvesi koos bakterite ja saasteainetega juhitakse kanalisatsiooni.
hooldus
Lihtne hooldus
Meie hooldusmeeskond töötab üle Eesti pakkudes veepuhastajale täisteenust ja garantiid. Tasub meeles pidada, et seadme eelfiltrid ummistuvad ajaga. Parimaks efektiivsuseks soovitame hooldust 6-12 kuu intervalliga sõltuvalt tarbimise intensiivsusest.
madalad-kulud
Mõõdukad püsikulud
Seade tarbib elektrit vähem, kui 100W elektripirn. Membraanid on pika elueaga (~4 aastat) juhtides jääkvee kanalisatsiooni.
Veepuhastusjaamades
Veepuhastusjaamades
Eraldatakse võrede ja mikrofiltrite abil eraldatakse veest suurem praht, vetikad ja hõljum, kalad. Liivafiltrid eraldavad väiksemad osakesed. Alles jääb veeringluses lahustunud silmale nähtamatu saaste, mille püüab kinni pöördosmoos.
trassivesi-võib-sisaldada
Trassivesi võib sisaldada…
Puhastusjaamas lisatud kloori bakteriaalse infektsiooni vältimiseks. Veega reageerivaid raskemetalle sõltuvalt (vananevast) torustikust üle piirnormi Radooni, kõrge loodusliku fooni tõttu. Eriti kõrge riskipiirkond on kogu Põhja-Eesti rannikuala. Radioaktiivset radooni seostatakse vähiriskiga.
seadme-lisaväärtused
Seadme lisaväärtused
Suur osa vee saastet ei oma märkimisväärset maitset. Sõltumata maitsemeelest kõrvaldab aparaat veest: ravimijäägid , toksiinid, haigusi tekitavad parasiidid, radooni (radioaktiivne gaas), mikroplastiku, põllumajanduskemikaalid, PFAS ja flataadid (tuntud vähitekitajad)

Kirjeldus

Millised on filtrielemendid

 • Eelfiltrid tagavad membraani kvaliteetse ja pikaajalise töö – vahetus 6-12 kuu järel
 • Pöördosmoosi membraan on aparaadi “kopsud ja hingamine” – eluiga ca. 4 aastat
 • Mineraalelement – tasakaalustab puhta vee – soovituslik vahetusintervall 2 aastat

Kuidas töötab

 • 1 aste: 5 mikroni settefilter: Võtab ära suuremad, kui 5 mikroni suurused mustuse, rooste ja liivaosakesed.
 • 2 aste: granuleeritud aktiivsöefilter: Võtab ära 90% kloorist ja orgaanilistest kemikaalidest. Parandab tunduvalt vee maitset, lõhna ja värvi.
 • 3 aste: plokksöefilter: veepuhastaja RO800 süsteemile on paigaldatud topelt granuleeritud söefilter teostamaks efektiivsemat filtreerimist, et kaitsta membraani liigse TDS-i sisaldusega vee eest.
 • 4 aste, pöördosmoosi membraanid: 4x200GPD: 4x õhuke liitkihiline polümaadist kõrgekvaliteediline membraan, mis võimaldab töödelda, kuni 3000 liitrit vett päevas. Eemaldab järgmised raske vee elemendid, mis joogivees esinevad:
  (illustreeriv pilt või tabel)
  Puhastatud vesi kogutakse survepaaki
 • 5 aste, sisemine järelpuhastav söefilter: Järelpuhastav söefilter on NSF-i poolt heaks kiidetud, mis garanteerib joogivee suurepärase maitse.
 • 6 aste, mineraalfilter: Täiustab puhta vee kvaliteeti lisades vajalikke mineraale organismi täiuslikuks funktsionerimiseks: kaltsium, naatrium, kaalium, kaalium ja teised, mida leidub naturaalses mineraalvees.
 • 7 aste, Alkaline leelisfilter: Muudab kergelt happelise pöördosmoosivee tagasi aluseliseks veeks. Leelisfilter annab tagasi mineraalid nagu ioniseertud kaltsiumi, magneesiumi, naatriumi ja kaaliumi ioonid, mis võeti ära vee puhastamise protsessi käigus.

Spetsifikatsioon

Tootlikkus: 3000 liitrit ööpäevas
2 x Kõrgsurvepumbaga
Pinge: AC 220V / 240 V (50/60 HZ)
Töösurve: 10-125 PSI E. 68-850 KPA
Mõõdud: (Süsteem) 50 cm (laius) X 24 cm (sügavus) X 80 cm (kõrgus)
(Kogumispaak 76l) – 56.0 (laius) x 56.0 (sügavus) x 88.0 (kõrgus) cm
Kaal: 60 kg

Paigaldamine

Veepuhastussüsteem paigaldatakse valamukappi või seinale. Puhta joogivee jaoks komplektis eraldi kraan. Lisavõimalusena disainsegisti, kus joogivesi voolab tarbeveega samast kohast.
Teostame ka keerulisemaid paigaldusi, vajadusel torustiku ümberehitusega.