Filtriteenus

Vesinikvee generaator OSMIO DUO

Allahindlus!

Osmio Duo toodab vesinikvett ja -gaasi elektrolüüsi meetodil. Vesinikvesi on allikavee sarnase laenguga, mille ühikuid mõõdetakse – ORP (oxydation reduction potensial). Vesinikvesi/Allikavesi on antioksüdant aidates organismil püsida nooremana.

Vaata toodete tehnilisi andmeid

Saadavus:

236.00Säästad9.00

Eelised

image-4
H2
Molekulaarne vesinik on puhas looduslik antioksüdant. Antioksüdandid neutraliseerivad organismi rakkudes asuvaid vabu radikaale – oluline organismi deformatsiooni (vananemise) põhjus.
image-4
Praktiline reisikaaslane
400 ml suurus asendab väikese joogipudeli ja loob elusvett tootes võrreldamatu eelise mistahes pudeliveele. Lennukisse, autosse, tööle ja kontorisse. Jättes plastikpudeli ostmata, säästad ka loodust.
image-4
Kiirelt valmiv
Vesinikuga rikastamise tsükkel on 7 minutit. Võite kasutada ka kauaks seisma jäänud allikavee puhul muutes hea veel paremaks.
image-4
Allikavee kvaliteet: ORP
Oxydation Reduction Potensial – ORP: -300-750 mv on parameeter, mida seade genereerib. Mõõtühik näitab oksüdeerumise vähendamise võimet. Ühtlasi võimet eemaldada kehast toksiine ja tõsta energiataset. Aitab keha rakkudel püsida nooruslikuna.
image-4
Kvaliteetne materjal
Valmistatud borosilikaatklaasist ja kasutades plaatina kaetud titaanelektroodi. Kaas ja kõik muud osad on plastikust, kuid need ei puutu kokku veega.
image-4
Puhastusvõime
Sisseehitatud mehhanism eraldab ja väljutab pudelist kloori, osooni ja oksiidid. Kuigi seade puhastab ja elustab ka trassivett, soovitame perfektse tulemus saavutamiseks kasutada eelnevalt puhastatud vett sh. pöördosmoos.
image-4
Olematud kulud
Tegemist ühekordse ostuga. Seade kasutab vaid vähesel määral elektrit
image-4
Kiirelt laetav, kauakestev
Seadme toide tuleb sisseehitatud korduvlaetavast liitium-ioon akust. Ühe laadimistsükli jooksul saab kasutada kümneid kordi.
image-4
Hooldevaba
Juhul, kui kasutate Stayyoung-i või muud pöördosmoosiseadet, ei pea seadet isegi puhastama. Muul juhul soovitame töödelda sidrunhappega 4-6 nädala tagant.