info@eestivesi.ee | Tasuta konsultatsioon | 528 1512 - eesti keeles

  Kuidas pöördosmoos  töötab

  pöördosmoos-pilt

  Pöördosmoosi protsess:

  Veevoolu liikumine toimub läbi membraani survevahe tõttu vees lahustunud keemilistest ainetest (soolad) ja teistest saasteainetest vastassuunas. Sihiks on mitte keemiliste (soolade) ja saasteainete lahjendamine, vaid veest kõikide saate- ja keemiliste ainete rõhu all läbi membraani väljapressimine.

  Nii tekkis termin reverse ehk pöördosmoos– idee mis kujunes revulutsioonilise tehnoloogia aluseks veepuhastuses.  Tänu sellele protsessile n-ö sõelutakse veest välja ca 95% vees lahustunud keemilisi aineid ja teisi saasteaineid ning seega avaneb võimalus toota puhast vett.  

  Kõrgtehnoloogilistele veepuhastusseadmetele (PurePro) on lisatud veepuhastuse protsessi lõppu täiendavalt  kahe etapiline mineraliseerimine, mille käigus lisatakse veele inimorganismile  vajalikud mineraalid: Kaltsium , Magneesium, Naatrium, Kaalium ja ja teised, mida leidub naturaalses joogivees.

  Protsessi lõppfaasis muudetakse happeline pöördosmoosvesi perfektseks naturaalseks leeliseliseks kaltsiumiga ioniseeritud veeks. Leelisfilter lihtsalt annab tagsi mineraalid nagu ioniseeritud Kaltsiumi, Magneesiumi, Naatriumi, Kaaliumi ioonid mis võeti ära puhastamise protsessi käigus. Vee leeliseliseks muutmine on efektiivne ja annab vee Ph tasemeks 8,0-9,5

  • Inimorganism vajab leeliselist vett, mis aitab vähendada sinu keha Ph kõikumisi.
  • Ioniseeritud Kaltsiumi, Magneesiumi, Naatriumi, Kaaliumi ioonid on keha poolt 100% omastatavad.
  • Sellist vett omastab keha paremini, kuna sellel on struktuuriliselt väiksemad molekukid, mis aitavad kehal sisse imada rohkem vett ja taastada kiiremini kaotatud veevarud.

  Kuidas töötab pöördosmoos? (inglise keeles)