info@eestivesi.ee | Tasuta konsultatsioon | 528 1512 - eesti keeles

  Kujutle, et sul on kodus alti olemas garanteeritud kvalteediga joogivesi. Mineraalidega rikastatud joogivesi, mis on perfektselt pH tasakaalustatud ja aitab vähendada sinu keha pH taseme kõikumisi. Vesi mis on alati värske ja maitsev, mitte plastiku maitsega.

  Vesi karanist on mugavam, kui tassida veepudeleid poest või tellida mõnest firmast. Ka toitu saad nüüd valmistada oma enda kraaniveest mitte kallist pudeliveest. Kas oled mõelnud millise jälje jätab plast loodusele-toodetakse seda ju naftast! Kuidas saab plastikpudelis hoitud vesi olla tervislik?

  Tarbides päevas, kuni kaks liitrit puhast joogivett panustad sa sellega oma tervisesse. Ligikaudu 80 protsendi ulatuses koosneb inimene veest. Olenemata füüsilisest koormusest kaotab sinu organism pidevalt vett ja seepärast on tarvis veevarusid koguaeg täiendada.

  Veepuhastuseadme poolt lisatud tasakaalustatud mineraalide hulk toetab tervislikku toitumist ning on inimorganismile igapäevaselt vajalike mineraalide täiendavaks allikaks.

  Puhastusprotsessi käigus eemaldadatkse veest organismile kahjulikud keemilised ühendid ja vesi rikastatakse inimorganismile vajalike mineraalidega, nagu kaalium, kaltsium, magneesium, naatrium ja teised.

  Kaalium tagab südamelihase aktiivse töö, närvijuhtivuse ja rakusisese happelis-aluselise tasakaalu. Kaltsium on hädavajalik luude ja hammaste tugevdamiseks. Ta aitab kehal korralikult seedida ja on vajalik, et reguleerida normaalset ning tervislikku südamerütmi. Lisaks osaleb ta arterite ja musklite korralikus funktsioneerimisprotsessis. Magneesium soodustab lihaspinge ja närvistressi alandamist. Võtab osa üle 300-st erinevast biokeemilisest funktsioonist inimese kehas ning on otsustav faktor immuunsüsteemis ja korralikus vereringes. See aitab vältida vähiga seotud haigusi, veresoonte lupjumist, infarkte ja neeruhaigusi. Naatrium kontrollib vee imendumist ja omastamist inimkehas ning ka õige pH taseme tekitamise eest organismis. Mineralide vee kaudu organismi imendumine on heaks lisandiks inimese igapäevasele regulaarsele toitumisele.

  Puhas vesi viib kehast välja mürgid ja parandab keskendumis-ja tähelepanuvõimet.

  No Comment

  You can post first response comment.

  Leave A Comment

  Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.