info@eestivesi.ee | Tasuta konsultatsioon | 528 1512 - eesti keeles

  *

  Puudub elekter: „Delta“ veepehmendid töötavad täiesti ilma elektrita, tänu täisautomaatsele hüdraulilisele toimimisele.

  *

  Puudub programmeerimine. Teil tuleb reguleerida vaid sissejooksva vee karedust ja „Delta“ veepehmendi on valmis kasutuseks.

  *

  Väga kompaktsed mõõtmed. „Delta“ veepehmenditel on väga kompaktsed mõõtmed, mis lubavad leida õige koha paigutuseks palju hõlpsamini, kui enamiku traditsiooniliste veepehmendite puhul: (madalates) keldrites, garaažis, kuid samuti veevalamu all, vannitoas jne.

  *

  Piiratud soola ja vee tarbimine. „Delta“ veepehmendid on keskkonnasõbralikumad ja kasutavad regeneratsiooni käigus oluliselt vähem soola ja vett. Lisaks sellele on regeneratsiooniperiood väga lühike.

  *

  Suur vahetuskiirus ja vahetusvõimsus. Vaatamata väiksematele mõõtmetele on meie veepehmenditel väga suur vahetusvõimsus ja parim vahetuskiirus veepehmendite maailmas: kuni 400 aluskihimahtu tunnis.

  Väga lihtne paigaldada. Teil tuleb vaid ühendada seade hüdrauliliselt ja reguleerida sissetuleva vee karedus käsitsi kuuskantvõtmega. Tulemuseks on paigaldusaeg, mis on märkimisväärselt lühem, kui klassikaliste veepehmendite puhul ning ka palju kergem.

  *

  Sisseehitatud filtrisõelad. Sisenemiskohas on filter võrgusilmaga 300 mikronit. Peale selle tarnitakse iga vaigupudel koos 2 sisseehitatud 80 mikronilise filtrisõelaga, mis puhastuvad automaatselt iga regeneratsiooni käigus.

  Teostatud täies ulatuses kõrgkvaliteetsest sünteetilisest materjalist, seega on kõik komponendid roostevabad ja seade ei mõjuta töödeldava vee agressiivsust ja korrodeerivust.

  Erinevad võimalikud konfiguratsioonid. Sõltuvalt rakendusest ja paigalduseks olemasolevas ruumist võib valid Delta veepehmendi, mis koosneb ühest moodulist (Simplex), kahest moodulist (Duplex) või mitmest järjestikusest moodulist (Delta Series).